Οδηγός TV

Φίλτρα οδηγού TV

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Αθλητικές μεταδόσεις

Super League

16.00 Βόλος ΠΝΣ-ΑΕΚ (COSMOTE SPORT1HD)

16.00 Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)

18.15 ΟΦΗ-ΠΑΣ Λαμία (COSMOTE SPORT2HD)

20.30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

Premier League

16.00 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ (COSMOTE SPORT3HD)

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT3HD)

LaLiga

19.30 Μπέτις-Βαγιεκάνο (Novasports1)

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)

15.00 Σεβίλλη-Λεβάντε (Novasports1)

17.15 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)

Bundesliga

16.30 Κολωνία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

18.30 Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2)

20.30 Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

Serie A

13.30 Αταλάντα-Ουντινέζε (COSMOTE SPORT3HD)

16.00 Φιορεντίνα-Κάλιαρι (COSMOTE SPORT5HD)

16.00 Ελλάς Βερόνα-Λάτσιο (COSMOTE SPORT8HD)

19.00 Ρόμα-Νάπολι (COSMOTE SPORT1HD)

21.45 Ίντερ-Γιουβέντους (COSMOTE SPORT2HD)

Ligue1

14.00 Νις-Λιόν (Novasports4)

18.00 Μονακό-Μονπελιέ (Novasports4)

21.45 Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

Eredivisie

15.30 Καμπούρ-Φέγενορντ (Novasports5)

17.45 Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports5)

Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου

14.30 Αντβέρπ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)

19.30 Γκενκ-Γάνδη (Novasports6)

ΝΒΑ

23.00 Μπρούκλιν Νετς-Σάρλοτ Χόρνετς (COSMOTE SPORT4HD)

02.00 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Φιλαδέλφεια 76ers (COSMOTE SPORT8HD)

Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Γκραν Κανάρια (COSMOTE SPORT6HD)

19.30 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT9HD)

MotoGP (Γκραν Πρι Ιταλίας)

10.35 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)

14.30 Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 (Γκραν Πρι Ιταλίας)

10.05 Warn Up (COSMOTE SPORT7HD)

13.05 Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3 (Γκραν Πρι Ιταλίας)

09.35 Warm Up (COSMOTE SPORT7HD)

11.45 Αγώνας (COSMOTE SPORT7HD)

14.00 Cinch Scottish Premiership: Σεντ Μίρεν-Ρέιντζερς (COSMOTE SPORT9HD)

14.30 Βundesliga 2: Σαντχάουζεν-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)

17.30 Τουρνουά Τένις ATP 250 Antwerp European Open: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)

19.00 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ζενίτ-Σπαρτάκ Μόσχας (COSMOTE SPORT7HD)

20.00 Liga Portugal: Βιζέλα-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT8HD)

21.30 Serie B: ΣΠΑΛ-Κόμο (Novasports5)

22.00 Formula 1 (Γκραν Πρι Ηνωμένων Πολιτειών): Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Σάσαρι-Μπρέσια (Novasports4)

banner