12:00
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Στίβος - 3η Μέρα - Πρωί
ΕΡΤ3
12:25
60μ εμπόδια γυναικών – προκριματικά – Ελισάβετ Πεσιρίδου Στίβος - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου - Γλασκώβη
ΕΡΤ3
13:00
Σάσαρι - Βίρτους Μπολόνια Μπάσκετ - Lega Basket Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 7 HD
13:15
Άγιαξ - Ουτρέχτη Ποδόσφαιρο - Eredivisie
Novasports 2HD
13:30
Ελλάς Βερόνα - Σασουόλο Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 3 HD
13:30
Ανδόρα - Ρεάλ Μαδρίτης Μπάσκετ - ACB Liga Endesa 2023-24
COSMOTE SPORT 5 HD
14:00
Τουλούζ - Νις Ποδόσφαιρο - Ligue 1
Novasports Prime
14:00
Χαρτς - Σέλτικ Ποδόσφαιρο - cinch Scottish Premiership 2023-24
COSMOTE SPORT 1 HD
14:00
Παναχαϊκή - Καλαμάτα Ποδόσφαιρο - Greek Super League 2 2023-2024
Action 24
14:30
Αμβούργο - Όσναμπρικ Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
Novasports 3HD
15:00
Βιγιαρεάλ - Γρανάδα Ποδόσφαιρο - LaLiga EA Sports
Novasports 1HD
15:00
Μπέρνλι - Μπόρνμουθ Ποδόσφαιρο - Premier League
Novasports Premier League
15:30
Άιντχοφεν - Φέγενορντ Ποδόσφαιρο - Eredivisie
Novasports 2HD
16:00
Έμπολι - Κάλιαρι Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 2 HD
16:00
Φροζινόνε - Λέτσε Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 3 HD
16:30
Κολωνία - Λεβερκούζεν Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports Prime
17:00
Ελλάδα - Βοσνία Χάντμπολ - Προκριματικά Euro Γυναικών
ΕΡΤ Sports 1
17:00
ΑΠΟΕΛ - Πάφος Ποδόσφαιρο - Παγκύπριο Πρωτάθλημα CYTA 2023-24
COSMOTE SPORT 6 HD
17:15
Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπέτις Ποδόσφαιρο - LaLiga EA Sports
Novasports 1HD
17:15
Κόμο - Βενέτσια Ποδόσφαιρο - Serie B
Novasports Start
17:15
Παναθηναϊκός AKTOR - Κολοσσός Μπάσκετ - Stoiximan Basket League
ΕΡΤ3
17:30
Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Ποδόσφαιρο - Premier League
Novasports Premier League
18:00
Sportshow Εκπομπή - Η εκπομπή SPORTSHOW σας προσφέρει μια διαφορετική οπτική γωνία με κύριο άξονα την αγωνιστική δράση της εβδομάδας
COSMOTE SPORT 1 HD
18:05
Ρεν - Λοριάν Ποδόσφαιρο - Ligue 1
Novasports 6HD
18:30
Χόφενχαϊμ - Βέρντερ Βρέμης Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports 3HD
19:00
Αταλάντα - Μπολόνια Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 7 HD
19:30
ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
Novasports 2HD
19:30
Άρης - ΑΕΚ Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
Novasports Prime
19:30
Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
Novasports 4HD
19:30
Μαγιόρκα - Ζιρόνα Ποδόσφαιρο - LaLiga EA Sports
Novasports 1HD
19:30
ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
COSMOTE SPORT 2 HD
19:30
Sportshow Λεπτό προς Λεπτό Εκπομπή - Η εκπομπή SPORTSHOW σας προσφέρει μια διαφορετική οπτική γωνία με κύριο άξονα την αγωνιστική δράση της εβδομάδας
COSMOTE SPORT 1 HD
19:30
ΟΦΗ - Παναθηναϊκός Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
COSMOTE SPORT 3 HD
19:30
Φενέρμπαχτσε - Τόφας Μπάσκετ - Turkish Basketball Super League 2023-24
COSMOTE SPORT 8 HD
19:30
Ολυμπιακός - Βόλος ΝΠΣ Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
COSMOTE SPORT 4 HD
19:30
Κηφισιά - Παναιτωλικός Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League 2023-24
COSMOTE SPORT 5 HD
20:00
Ντάλας Μάβερικς - Φιλαδέλφεια 76ερς Μπάσκετ - NBA 2023-24
COSMOTE SPORT 6 HD
20:00
Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Φαρένσε Ποδόσφαιρο - Liga Portugal Betclic 2023-24
COSMOTE SPORT 9 HD
21:00
επί κοντώ ανδρών – Τελικός – Εμμανουήλ Καραλής Στίβος - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου - Γλασκώβη
ΕΡΤ3
21:00
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Στίβος - 3η Μέρα - Βράδυ
ΕΡΤ3
21:45
Λιόν - Λανς Ποδόσφαιρο - Ligue 1
Novasports 2HD
21:45
Sportshow Εκπομπή - Η εκπομπή SPORTSHOW σας προσφέρει μια διαφορετική οπτική γωνία με κύριο άξονα την αγωνιστική δράση της εβδομάδας
COSMOTE SPORT 1 HD
21:45
Νάπολι - Γιουβέντους Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 7 HD
22:00
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Μπαρτσελόνα Ποδόσφαιρο - LaLiga EA Sports
Novasports 1HD
22:30
Πόρτο - Μπενφίκα Ποδόσφαιρο - Liga Portugal Betclic 2023-24
COSMOTE SPORT 9 HD
22:30
Μπόστον Σέλτικς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς Μπάσκετ - NBA 2023-24
COSMOTE SPORT 5 HD
01:00
Τορόντο Ράπτορς - Σάρλοτ Χόρνετς Μπάσκετ - NBA 2023-24
COSMOTE SPORT 7 HD