06:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 1
06:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 2
08:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 1
08:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 2
09:15
WRC 2022 Μηχανοκίνητα - SS9 Le Figeret / Thorame-Haut, Μόντε Κάρλο
COSMOTE SPORT 5 HD
10:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 1
10:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 2
11:00
WRC 2022 Μηχανοκίνητα - SS10 Saint Jeannet - Malijai - 1, Μόντε Κάρλο
COSMOTE SPORT 5 HD
12:00
Αυστραλιανό Όπεν Τένις
Eurosport 1
12:15
WRC 2022 Μηχανοκίνητα - SS11 Saint Geniez / Thoard 1, Μόντε Κάρλο
COSMOTE SPORT 5 HD
12:30
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ Χάντμπολ - Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
14:30
Έβερτον - Άστον Βίλα Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
COSMOTE SPORT 1 HD
14:30
Νότιγχαμ Φόρεστ - Ντέρμπι Ποδόσφαιρο - EFL Championship
Novasports 2HD
14:45
Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Β Ποδόσφαιρο - Super League 2
ΕΡΤ3
15:00
WRC 2022 Μηχανοκίνητα - SS12 Saint Jeannet / Malijai 2, Μόντε Κάρλο
COSMOTE SPORT 5 HD
15:00
Λεβάντε - Κάδιθ Ποδόσφαιρο - La Liga
Novasports 1HD
15:00
Καρδίτσα - Ψυχικό Μπάσκετ - Α2 Μπάσκετ
ΕΡΤ Sports 3
16:00
Τζένοα - Ουντινέζε Ποδόσφαιρο - Serie A 2021-22
COSMOTE SPORT 2 HD
16:15
WRC 2022 Μηχανοκίνητα - SS13 Saint Geniez / Thoard 2, Μόντε Κάρλο
COSMOTE SPORT 5 HD
16:30
Χόφενχαϊμ - Ντόρτμουντ Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports 3HD
16:30
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Αουγκσμπουργκ Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports 4HD
16:30
Φράιμπουργκ - Στουτγάρδη Ποδόσφαιρο - Β' Ισπανίας
Novasports 5HD
16:30
Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports 6HD
16:30
Γκρόιτερ Φιρτ - Μάιντς Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports Start
17:00
Μπρέντφορντ - Γουλβς Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
COSMOTE SPORT 7 HD
17:00
Λιντς - Νιούκαστλ Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
COSMOTE SPORT 8 HD
17:00
Ξάνθη - Βέροια Ποδόσφαιρο - Greek Super League 2 2021-2022
ΕΡΤ3
17:00
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
COSMOTE SPORT 4 HD
17:00
Τόφας - Νταρουσάφακα Μπάσκετ - Τουρκικό Πρωτάθλημα 2021-22
COSMOTE SPORT 6 HD
17:00
Άρης - Απόλλων Πάτρας Μπάσκετ - Stoiximan Basket League
ΕΡΤ Sports 1
17:00
Ιωνικός - Λάρισα Μπάσκετ - Stoiximan Basket League
ΕΡΤ Sports 2
17:00
Μπέρμιγχαμ - Μπάρνσλι Ποδόσφαιρο - EFL Championship
Novasports News
17:15
ΟΦΗ - Παναιτωλικός Ποδόσφαιρο - Super League Interwetten 2021-22
COSMOTE SPORT 3 HD
17:15
Βιγιαρεάλ - Μαγιόρκα Ποδόσφαιρο - La Liga
Novasports 1HD
18:00
Μπρεστ - Λιλ Ποδόσφαιρο - Ligue 1
Novasports 2HD
19:00
Ίντερ - Βενέτσια Ποδόσφαιρο - Serie A 2021-22
COSMOTE SPORT 9 HD
19:00
Ανδόρα - Μανρέσα Μπάσκετ - ACB Liga Endesa 2021-22
COSMOTE SPORT 5 HD
19:00
Σέβιλλη - Θέλτα Ποδόσφαιρο - La Liga
Novasports Prime
19:30
Ιωνικός - Παναθηναϊκός Ποδόσφαιρο - Super League Interwetten 2021-22
COSMOTE SPORT 2 HD
19:30
Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Σίτι Ποδόσφαιρο - Πρέμιερ Λιγκ 2021-22
COSMOTE SPORT 1 HD
19:30
Μπόχουμ - Κολωνία Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports 3HD
20:00
ΑΕΚ - ΠΑΟΚ Μπάσκετ - Stoiximan Basket League
ΕΡΤ3
21:30
Αουε - Σάλκε Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
Novasports 3HD
21:45
Λάτσιο - Αταλάντα Ποδόσφαιρο - Serie A 2021-22
COSMOTE SPORT 3 HD
21:45
Βαλένθια - Γκραν Κανάρια Μπάσκετ - ACB Liga Endesa 2021-22
COSMOTE SPORT 6 HD
21:45
Σαρλερουά - Γάνδη Ποδόσφαιρο - Βελγικό πρωτάθλημα
Novasports Start
22:00
Ατλέτικο Μαδρίτης - Βαλένθια Ποδόσφαιρο - La Liga
Novasports 1HD
22:00
Λανς - Μαρσέιγ Ποδόσφαιρο - Ligue 1
Novasports 2HD
22:30
Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπράγκα Ποδόσφαιρο - Liga Portugal BWIN 2021-22
COSMOTE SPORT 9 HD
03:00
Μιλγουόκι Μπακς - Σακραμέντο Κινγκς Μπάσκετ - NBA 2021-22
COSMOTE SPORT 4 HD