ΒΟΥΛΗ

08:55
Σαν Σήμερα στην Πολιτική
09:00
Πρωινή Επισκόπηση
10:00
Κοινοβουλευτικό Έργο
13:00
Κοινοβουλευτικό Έργο
16:00
Κοινοβουλευτικό Έργο
19:00
Κοινοβουλευτικό Έργο
23:00
Τι Λέει ο Νόμος
00:30
Λόγω Τέχνης
01:00
Ο Λόγος της Γραφής Κ3
02:00
Πρωινή Επισκόπηση

ΕΡΤ1 HD

09:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
09:15
Συνδέσεις
12:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
13:00
Δες & Βρες
14:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο Κ2 Ε147
15:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
16:00
Στούντιο 4
18:00
ΕΡΤ Ειδήσεις - Δελτίο στη Νοηματική - Αθλητικά - Καιρός
19:00
Σε Ξένα Χέρια Ε155
20:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο Κ2 Ε166
21:00
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός
22:00
Η Τούρτα της Μαμάς Κ2 Ε27
23:00
Ανάλυσέ το
00:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός
00:05
Ανάλυσέ το
00:40
MotherFatherSon Κ1 Ε3 (Ε)
01:40
MotherFatherSon Κ1 Ε4 (Ε)
02:45
Σε Ξένα Χέρια (Ε)
03:40
Σαν Σήμερα τον 20ό Αιώνα (Ε)

ΕΡΤ2 HD

05:30
Μις Μαρπλ
07:00
Υδρόγειος
07:10
Ποιος Μάρτιν;
07:30
Ο Μικρός Λούκι Λουκ
07:55
Τα Ζωάκια του Άντι
08:05
Χάγκλμπου
08:20
Υδρόγειος
08:30
Τόποι των Μουσώνων Κ1 Ε4 (Ε)
09:30
Έξυπνες Πόλεις Ε3
10:30
Σάρα Βίνερ: Μια Βδομάδα με... Ε4 (Ε)
11:30
Φαγητά υπό Εξαφάνιση Ε4
12:00
ΠΟΠ Μαγειρική Κ5 Ε10 (Ε)
13:00
Κυψέλη
15:00
1.000 Χρώματα του Χρήστου
15:30
Χάγκλμπου (Ε)
15:35
Ο Μικρός Λούκι Λουκ
16:00
Εξερευνήσεις με τον Στιβ Μπάκσαλ Ε1
17:00
Μις Μαρπλ Κ1 Ε4 (Ε)
19:00
Το Δίκτυο Ε12 (Ε)
20:00
Από Πέτρα και Χρόνο Κ6 (Ε)
20:30
Ες Αύριον τα Σπουδαία Κ8 Ε5
21:00
Νοσοκομείο Σαρίτε Κ1 Ε3
22:00
Η Μεγάλη Αλλαγή
23:50
Κλαρίς Ε12
01:50
Lucifer Κ2 Ε12 (Ε)

ΕΡΤ3 HD

06:00
ΑΓΡΟweek Κ3 (Ε)
06:30
Άξονες Ανάπτυξης Κ3 Ε5 (Ε)
07:00
Borders Κ2 Ε5 (Ε)
08:00
Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε7 (Ε)
08:30
Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε8
09:00
Το Αφρικανικό Μονοπάτι Ε4 (Ε)
10:00
Περίμετρος
12:00
Άγρια Ελλάδα Ε1 (Ε)
13:00
Απίθανες Ιστορίες Ε6 (Ε)
14:00
ΕΡΤ Ειδήσεις
14:50
ΕΡΤ Αθλητικά
14:55
ΕΡΤ Καιρός
15:00
Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε7
16:00
Ο Κόσμος των Σπορ
16:45
Δελτίο Καιρού
17:00
Ο3
18:00
Άγρια Ελλάδα Ε1 (Ε)
19:00
Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
19:05
Άνθρωποι με Ποδήλατα Ε8 (Ε)
19:30
Πάνω-Κάτω στον Πλανήτη Ε7 (Ε)
20:00
Το Αφρικανικό Μονοπάτι Ε4 (Ε)
21:00
Απίθανες Ιστορίες Ε1 (Ε)
22:00
ΕΡΤ Ειδήσεις
22:40
ΕΡΤ Αθλητικά
22:45
Δελτίο Καιρού
23:00
La Garconne: Με Διπλή Ταυτότητα Ε5
00:00
Στα Άδυτα της Μαφίας: Νέα Υόρκη Ε5 (Ε)
01:00
Η Ζωή Μας στη Φάρμα Κ4 Ε7 (Ε)
02:00
Ο3 (Ε)

ANT1 HD

06:00
Καλημέρα Ελλάδα
09:50
Το Πρωινό
13:00
ANT1 News
13:50
ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
14:00
Κωνσταντίνου και Ελένης (Ε)
15:00
Ρουκ Ζουκ
16:00
Brooklyn Nine-Nine Κ7 Ε2
16:30
Το Καφέ της Χαράς (Ε)
17:30
5 x 5
18:45
ANT1 News
20:00
Ποιος Θέλει να Γίνει Εκατομμυριούχος
21:00
Η Ζωή του Άλλου Ε33
22:30
Άγριες Μέλισσες Κ3 Ε120
00:00
Ενώπιος Ενωπίω
01:30
VICE Specials Κ5 (Ε)
02:30
Ο Καλός Γιατρός
03:15
Της Αγάπης Μαχαιριά (Ε)

ALPHA HD

05:15
Deal (Ε)
06:15
Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:45
Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
07:45
Happy Day στον Alpha
10:00
Super Κατερίνα
13:00
Το Σόι σου Κ5 Ε48 (Ε)
14:00
Ειδήσεις
14:50
T-Live
16:35
Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
16:45
Οικογενειακές Ιστορίες
17:45
Deal
18:50
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00
Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα Κ9 Ε49 (Ε)
21:00
Σασμός Ε148
22:40
Ο Ηλίας του 16ου
00:30
Πρωταγωνιστές
02:15
Ενώ Εσύ Κοιμόσουν (While You Were Sleeping)

STAR HD

06:00
House Κ8
06:45
MasterChef 2022 (Ε)
09:00
Breakfast at Star
12:00
Αλήθειες με τη Ζήνα
14:00
Ντετέκτιβ Μονκ Κ4 Ε4
15:00
Star News
15:45
Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
16:00
Shopping Star
17:40
Τρία Μίλια Ε37
18:40
Τροχός της Τύχης
19:45
Star News
21:00
Jurassic World: Το Βασίλειο Έπεσε (Jurassic World: Fallen Kingdom)
23:40
Οι 100
01:00
Annabelle: Creation

ΣΚΑΪ HD

06:00
Σήμερα
10:00
Αταίριαστοι
11:30
Love It
14:00
Οι Ειδήσεις του ΣΚΑΪ
15:00
Καλό Μεσημεράκι
17:00
Δελτίο στη Νοηματική
17:10
Happy Traveller (Ε)
18:00
Κάτι Ξαναψήνεται
19:50
Τα Νέα του ΣΚΑΪ
21:00
Survivor
00:45
FBI: Most Wanted Κ2 Ε15
01:45
Γυναίκες Δολοφόνοι Κ8 Ε7
02:45
Γυναίκες Δολοφόνοι Κ8 Ε2
03:30
Κάτι Ξαναψήνεται (Ε)

Μακεδονία TV HD

06:00
Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
07:00
Εργαζόμενη Γυναίκα (Ε)
08:00
40 Κύματα (Ε)
09:00
Η Αγορά Σήμερα
10:00
Η Αγορά Σήμερα
11:00
Η Αγορά Σήμερα
12:00
Η Αγορά Σήμερα
13:00
Still Standing
14:00
Η Μαμά μου Μαγειρεύει Καλύτερα από τη Δική σου
15:00
Τύχη Βουνό
16:00
40 Κύματα
17:00
Γυναίκα Χωρίς Όνομα
18:00
Οι Μεν και οι Δεν
18:30
Οι Μεν και οι Δεν
19:00
Εργαζόμενη Γυναίκα
20:00
The Nanny (Ε)
20:30
The Nanny
21:00
Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
22:00
Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια
23:00
Οι Στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
00:00
Οι Στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη
01:00
Νόμος και Τάξη
02:00
Κλεμμένη Ταυτότητα
03:00
La Patrona

MEGA HD

08:15
Mega Καλημέρα
10:50
Πάμε Δανάη!
12:45
Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
13:30
Ελένη
15:50
Δελτίο Νοηματικής
16:00
Live News
18:30
The Chase
19:45
Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:55
Δελτίο Καιρού
21:00
Η Γη της Ελιάς Ε203
23:20
Πέμπτη και 12
01:20
Night Out
02:20
NCIS Κ12 Ε9
03:20
For Life Ε2

OPEN BEYOND HD

06:00
Ώρα Ελλάδος
09:50
Ποιος Είναι Πρωινιάτικα;
13:00
Open News
14:00
Μέρα Μεσημέρι με τη Μάριον
16:15
Θυρίδα Τηλεπώλησης
16:30
Τρελλοί Πολυτελείας
17:30
Open News στη Νοηματική
17:40
Τρελλοί Πολυτελείας
18:45
Open News
20:00
Private Eyes Κ3 Ε3
21:00
Ο Άνθρωπος που Ταπείνωσε τον Χίτλερ (Race)
23:45
Ανοιχτά
01:15
Criminal Minds Κ12 Ε3
02:00
Extra Mall
03:00
Criminal Minds Κ12 Ε3
03:40
Private Eyes Κ2 Ε18

COSMOTE CINEMA 1HD

06:00
The Black Prince
08:10
Ο Κόκκινος Σκύλος: Ένας Πιστός Φίλος
09:50
Στάσου στο Ύψος σου (Up for Love)
11:35
V.C. Andrews' Ruby
13:15
Μαδαγασκάρη (Madagascar)
14:55
Αγώνες Λόρδας (The Starving Games)
16:25
Snake Eyes: G.I. Joe Origins
18:35
Μόνος στο Βερολίνο (Alone in Berlin)
20:20
World of Movies
21:00
Σε Ουδέτερη Ζώνη (No Man's Land)
23:10
Το Απόλυτο Παιχνίδι (Runner Runner)
00:50
Μαύρη Αρκούδα (Black Bear)
02:45
Θανάσιμη Κλήση (Don't Hang Up)

COSMOTE CINEMA 3

06:15
Ο Εξυπνάκιας
07:55
Ένας Τρελός Γλεντζές
09:30
Φουσκοθαλασσιές
10:55
Μια Ελληνίδα στο Χαρέμι
12:40
Νταντά με το Ζόρι
14:05
Κορίτσια στον Ήλιο
15:30
Ψηλός, Λιγνός και Ψεύταρος
17:00
Ο Μαγικός Καθρέφτης
18:45
Ο Άνθρωπος της Καρπαζιάς
20:25
Δυο Έξυπνα Κορόιδα
22:00
Η Ψεύτρα
23:40
Κάτω τα Χέρια απ' τα Νιάτα (Χούλιγκανς)
01:35
Κατηγορώ την Κοινωνία
03:05
Το Μπλόκο

FOX HD

05:35
How I Met Your Mother Κ9 Ε17
06:00
The Amazing Race Κ29 Ε8
06:45
The Simpsons Κ30 Ε18
07:05
The Simpsons Κ30 Ε19
07:25
Rules of Engagement Κ7 Ε4
07:50
Rules of Engagement Κ7 Ε5
08:10
NCIS: Los Angeles Κ10 Ε11
08:50
9-1-1 Κ4 Ε14
09:35
How I Met Your Mother Κ9 Ε15
10:00
How I Met Your Mother Κ9 Ε16
10:25
The Simpsons Κ30 Ε20
10:45
The Simpsons Κ30 Ε21
11:05
NCIS: New Orleans Κ1 Ε23
11:50
Rules of Engagement Κ7 Ε6
12:10
Rules of Engagement Κ7 Ε7
12:35
NCIS: Los Angeles Κ12 Ε10
13:20
NCIS: Los Angeles Κ10 Ε12
14:00
War of the Worlds Κ1
14:50
How I Met Your Mother Κ9 Ε17
15:10
How I Met Your Mother Κ9 Ε18
15:35
NCIS: New Orleans Κ2 Ε1
16:20
Rules of Engagement Κ7 Ε8
16:40
Rules of Engagement Κ7 Ε9
17:00
The Amazing Race Κ29 Ε9
17:50
The Simpsons Κ30 Ε22
18:10
The Simpsons Κ30 Ε23
18:35
NCIS: Los Angeles Κ10 Ε13
19:20
War of the Worlds Κ1
20:15
How I Met Your Mother Κ9 Ε19
20:35
How I Met Your Mother Κ9 Ε20
21:00
NCIS: New Orleans Κ2 Ε2
21:50
NCIS: Los Angeles Κ12 Ε11
22:35
9-1-1 Κ5 Ε12
23:25
NCIS: Los Angeles Κ10 Ε14
00:05
NCIS: Los Angeles Κ12 Ε11
00:50
The Simpsons Κ30 Ε22
01:15
The Simpsons Κ30 Ε23
01:35
Mrs. America Κ1 Ε4
02:25
The Amazing Race Κ29 Ε9
03:15
War of the Worlds Κ1
04:05
NCIS: Los Angeles Κ12 Ε11

Action 24

05:30
Travel Guide
06:30
Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
07:30
Tonight (Ε)
10:00
Formula E
10:30
Flash Back
11:00
Τηλεπωλήσεις
14:00
World Sailing Cup
14:30
Sport2day (Ε)
15:00
Τηλεπωλήσεις
17:00
World Sailing Show
17:30
Flash Back
18:00
Travel Guide
19:00
Viral Ten
19:15
Πας Μαγειρεύοντας
20:15
Sport2day
20:45
Viral Ten
21:00
Tonight
23:30
Καλύτερα Αργά
01:00
Viral Ten
01:15
Tonight (Ε)
03:30
Viral Ten (Ε)