Οδηγός TV

Φίλτρα οδηγού TV

Σάββατο 16 Οκτωβρίου

Αθλητικές μεταδόσεις

Super League

18.15 Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης (COSMOTE SPORT3HD)

20.30 Παναθηναϊκός-Ιωνικός (COSMOTE SPORT2HD)

Premier League

14.30 Γουότφορντ-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Λέστερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (COSMOTE SPORT2HD)

17.00 Σαουθάμπτον-Λιντς (COSMOTE SPORT5HD)

17.00 Νόριτς-Μπράιτον (COSMOTE SPORT7HD)

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι (COSMOTE SPORT8HD)

17.00 Άστον Βίλα-Γουλβς (COSMOTE SPORT9HD)

19.30 Μπρέντφορντ-Τσέλσι (COSMOTE SPORT1HD)

La Liga

19.30 Λεβάντε-Χετάφε (Novasports1)

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα (Novasports1)

Bundesliga

16.30 Ντόρτμουντ-Μάιντς (Novasports3)

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα (Novasports4)

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)

16.30 Φράιμπουργκ-Λειψία (Novasports6)

16.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ (Novasports Start)

19.30 Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη (Novasports Prime)

Serie A

16.00 Σπέτσια-Σαλερνιτάνα (COSMOTE SPORT4HD)

19.00 Λάτσιο-Ίντερ (COSMOTE SPORT4HD)

21.45 Μίλαν-Ελλάς Βερόνα (COSMOTE SPORT3HD)

Ligue1

18.00 Κλερμόν-Λιλ (Novasports2)

22.00 Λιόν-Μονακό (Novasports2)

Eredivisie

17.30 Φέγενορντ-Βάαλβικ (Novasports1)

19.45 Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports4)

22.00 Άιντχοφεν-Τσβόλε (Novasports4)

Τουρνουά Τένις ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells

23.30 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

01.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

03.30 Τελικός Διπλού (COSMOTE SPORT6HD)

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι WRC (Ισπανία)

10.35 SS8 Querol – Les Pobles 1 (COSMOTE SPORT5HD)

11.30 SS9 El Montmell 1 (COSMOTE SPORT5HD)

15.10 SS10 Savalla 2 (COSMOTE SPORT5HD)

16.05 SS11 Querol – Les Pobles 2 (COSMOTE SPORT5HD)

06.00 Τουρνουά Τένις WTA 1000 BNP Paribas Open Indian Wells: 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

14.30 EFL Championship: Φούλαμ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)

17.00 Cinch Scottish Premiership: Μάδεργουελ-Σέλτικ (COSMOTE SPORT6HD)

19.00 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σπαρτάκ Μόσχας-Ντινάμο Μόσχας (COSMOTE SPORT7HD)

20.15 Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Τουρκ Τέλεκομ-Νταρουσάφακα (COSMOTE SPORT8HD)

21.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Τριέστε (Novasports5)

21.30 Bundesliga 2: Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports3)

21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπούργκος-Βαλένθια (COSMOTE SPORT4HD)

22.00 LaLiga 2: Σπόρτινγκ Χιχόν-Αλκορκόν (Novasports Start)

banner