Φίλτρα οδηγού TV

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

Αθλητικές μεταδόσεις

Super League

19.00 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ SPORTS)

19.15 ΟΦΗ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)

21.30 Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)

Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11.00 Θέση 7η-8η: ΗΠΑ-Πολωνία (ΕΡΤ SPORTS)

15.00 Θέση 5η-6η: Σερβία-Τσεχία (ΕΡΤ SPORTS)

Premier League

14.30 Λίβερπουλ-Νιούκαστλ (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Νόριτς-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

14.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε (COSMOTE SPORT2HD)

17.00 Λεγανές-Βιγιαρεάλ (COSMOTE SPORT7HD)

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (COSMOTE SPORT2HD)

Serie A

16.00 Φιορεντίνα-Γιουβέντους (Novasports2HD)

19.00 Νάπολι-Σαμπτόρια (Novasports5HD)

21.45 Ίντερ-Ουντινέζε (Novasports2HD)

Bundesliga

16.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (COSMOTE SPORT4HD)

16.30 Κολωνία-Γκλάντμπαχ (COSMOTE SPORT8HD)

16.30 Μάιντς-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT9HD)

19.30 Λειψία-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)

Eredivisie

19.30 Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports3HD)

21.45 Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports3HD)

EFL Championship

14.30 Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)

17.00 Χαλ-Γουίγκαν (Novasports3HD)

Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Orange Trophy

18.00 Προμηθέας Πάτρας-ΦΜΠ Βελιγραδίου (Novasports4HD)

20.00 Παναθηναϊκός-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)

Τουρνουά Ράλι WRC (Τουρκία)

11.05 SS10 Kizlan 1 (COSMOTE SPORT7HD)

13.50 SS11 Yesilbelde 1 (COSMOTE SPORT7HD)

15.00 SS12 Datca 2 (COSMOTE SPORT7HD)

16.05 SS13 Kizlan 2 (COSMOTE SPORT7HD)

MotoGP (Ιταλία)

10.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

14.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

15.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

Moto2 (Ιταλία)

11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

16.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

Moto3 (Ιταλία)

09.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

13.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

--

11.00 Παγκόσμιο Τουρνουά Τένις Davis Cup: Τελική Φάση (COSMOTE SPORT6HD)

14.00 Bundesliga 2: Ανόβερο-Αρμίνια Μπίλεφελντ (COSMOTE SPORT8HD)

18.10 Red Bull MotoGP Rookies Cup (Ιταλία): Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

18.15 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Ελλάδα-Γαλλία (ΕΡΤ2)

18.30 Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports1HD)

21.00 Liga NOS: Μπενφίκα-Ζιλ Βισέντε (COSMOTE SPORT7HD)

21.00 VELUX EHF Champions League Χάντμπολ: Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Παρί Σεν Ζερμέν (COSMOTE SPORT9HD)