Οδηγός TV

Φίλτρα οδηγού TV

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

Αθλητικές μεταδόσεις

Super League

18.15 Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports2)

19.00 Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα (COSMOTE SPORT2HD)

20.30 Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

Premier League

14.30 Τσέλσι-Νόριτς (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Έβερτον-Γουότφορντ (COSMOTE SPORT4HD)

17.00 Λιντς-Γουλβς (COSMOTE SPORT5HD)

17.00 Κρίσταλ Πάλας-Νιούκαστλ (COSMOTE SPORT8HD)

17.00 Σαουθάμπτον-Μπέρνλι (COSMOTE SPORT9HD)

19.30 Μπράιτον-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

15.00 Βαλένθια-Μαγιόρκα (Novasports1)

17.15 Κάδιθ-Αλαβές (Novasports1)

19.30 Έλτσε-Εσπανιόλ (Novasports1)

22.00 Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ (Novasports1)

Bundesliga

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (Novasports3)

16.30 Λειψία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)

16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ (Novasports6)

16.30 Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)

19.30 Χέρτα-Γκλάντμπαχ (Novasports3)

Serie A

16.00 Σαλερνιτάνα-Έμπολι (COSMOTE SPORT3HD)

19.00 Σασουόλο-Βενέτσια (COSMOTE SPORT3HD)

21.45 Μπολόνια-Μίλαν (COSMOTE SPORT3HD)

Ligue1

18.00 Ναντ-Κλερμόν (Novasports4)

22.00 Λιλ-Μπρέστ (Novasports2)

Liga Portugal

20.00 Τοντέλα-Πόρτο (COSMOTE SPORT8HD)

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μορεϊρένσε (COSMOTE SPORT8HD)

EFL Championship

14.30 Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)

17.00 Κόβεντρι-Ντέρμπι (Novasports News)

ΝΒΑ

01.00 Κλίβελαντ Καβαλίερς-Ατλάντα Χοκς (COSMOTE SPORT4HD)

03.00 Σικάγο Μπουλς-Ντιτρόιτ Πίστονς (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13.00 Γκαζιαντέπ-Καρσίγιακα (COSMOTE SPORT8HD)

20.15 Αναντολού Εφές-Γαλατάσαραϊ (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρνουά Τένις ATP 250 Antwerp European Open

16.00 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

18.30 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

Formula1 (Γκραν Πρι Ηνωμένων Πολιτειών)

20.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

23.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

MotoGP (Γκραν Πρι Ιταλίας)

10.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

14.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

15.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 (Γκραν Πρι Ιταλίας)

11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

16.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3 (Γκραν Πρι Ιταλίας)

09.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

13.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Φορτιτούντο Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)

21.30 Bundesliga 2: Σάλκε-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)

21.45 Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Έουπεν-Σεντ Ζιλουάζ (Novasports5)

banner