Φίλτρα οδηγού TV

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου

Αθλητικές μεταδόσεις

Super League

17.15 Βόλος-ΟΦΗ (Novasports1HD)

19.30 Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2HD)

20.00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ (ΕΡΤ SPORTS)

Premier League

14.30 Λέστερ-Τότεναμ (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Νιούκαστλ-Μπράιτον (COSMOTE SPORT2HD)

LaLiga

14.00 Βιγιαρεάλ-Βαγιαδολίδ (COSMOTE SPORT2HD)

17.00 Λεβάντε-Έιμπαρ (COSMOTE SPORT9HD)

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα (COSMOTE SPORT1HD)

22.00 Γρανάδα-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT2HD)

SerieA

16.00 Ουντινέζε-Μπρέσια (Novasports2HD)

19.00 Γιουβέντους-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)

21.45 Μίλαν-Ίντερ (Novasports1HD)

Bundesliga

16.30 Μπάγερν-Κολονία (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Λεβερκούζεν-Ουνιόν Βερολίνου (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Βέρντερ Βρέμης-Λειψία (COSMOTE SPORT3HD)

Ligue1

18.30 Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports4HD)

21.00 Νιμ-Τουλούζ (Novasports3HD)

EFL Championship

14.30 Λιντς-Ντέρμπι (Novasports1HD)

17.00 Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)

Ισπανικό Σούπερ Καπ Μπάσκετ

19.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (COSMOTE SPORT8HD)

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Φουενλαμπράδα (COSMOTE SPORT8HD)

Τουρνουά Μπάσκετ Παύλος Γιαννακόπουλος

16.45 Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (COSMOTE SPORT4HD)

19.00 Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (COSMOTE SPORT4HD)

Τουρνουά Τένις ATP 250 Moselle Open (Γαλλία)

15.00 1ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

17.00 2ος Ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

Formula 1 (Γκραν Πρι Σιγκαπούρης)

12.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (ΕΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)

15.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (ΕΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)

MotoGP (Γκραν Πρι Αραγωνίας)

10.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

14.25 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

15.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 (Γκραν Πρι Αραγωνίας)

11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

16.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3 (Γκραν Πρι Αραγωνίας)

09.55 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

13.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

--

14.00 Bundesliga 2: Νυρεμβέργη-Καρλσρούη (COSMOTE SPORT8HD)

18.30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Ελλάδα-Ρωσία (ΕΡΤ3)

19.00 Διεθνές Φιλικό Τουρνουά Zadar Basketball: Αναντολού Εφές-Άλμπα Βερολίνου (COSMOTE SPORT7HD)

22.30 Liga NOS: Μορεϊρένσε-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT9HD)

02.30 NASCAR Cup Series: Richmond Federated Auto Parts 400 (COSMOTE SPORT8HD)