06:30
Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
Μηχανοκίνητα
ΑΝΤ1+
09:25
WRC 2024
Μηχανοκίνητα - Κροατία, SS1 Krasic - Sosice 1
COSMOTE SPORT 5 HD
10:30
Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
Μηχανοκίνητα
ΑΝΤ1+
10:40
WRC 2024
Μηχανοκίνητα - Κροατία, SS2 Jaskovo - Mali Modrus Potok 1
COSMOTE SPORT 5 HD
11:25
WRC 2024
Μηχανοκίνητα - Κροατία, SS3 Ravna Gora - Skrad 1
COSMOTE SPORT 5 HD
12:45
WRC 2024
Μηχανοκίνητα - Κροατία, SS4 Platak 1
COSMOTE SPORT 5 HD
13:30
WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Τένις
Novasports 6HD
13:30
Κάμερον Νόρι - Τόμας Μάρτιν Ετσεβέρι
Τένις - Βαρκελώνη
COSMOTE SPORT 6 HD
14:00
UEFA Youth League Show
Ποδόσφαιρο - Pregame
COSMOTE SPORT 3 HD
14:30
WTA 250 Open Metropole
Τένις
Novasports 5HD
15:00
Ολυμπιακός - Ναντ
Ποδόσφαιρο - UEFA Youth League 2023-24
COSMOTE SPORT 3 HD
15:30
Ματέο Αρνάλντι - Κάσπερ Ρουντ
Τένις - Βαρκελώνη
COSMOTE SPORT 6 HD
17:00
UEFA Youth League Show
Ποδόσφαιρο - Postgame
COSMOTE SPORT 3 HD
17:30
Φακούντο Ντίας Ακόστα - Στέφανος Τσιτσιπάς
Τένις - Βαρκελώνη
COSMOTE SPORT 6 HD
18:00
Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
Ποδόσφαιρο - Roshn Saudi League 2023-24
COSMOTE SPORT 8 HD
19:00
Πόρτο - Μίλαν
Ποδόσφαιρο - UEFA Youth League 2023-24
COSMOTE SPORT 3 HD
19:30
Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2
Novasports 2HD
19:30
Τζένοα - Λάτσιο
Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 2 HD
19:30
Άρθουρ Φις - Ντούσαν Λάγιοβιτς
Τένις - Βαρκελώνη
COSMOTE SPORT 6 HD
20:15
Παναθηναϊκός AKTOR - Περιστέρι bwin
Μπάσκετ - Stoiximan Basket League
ΕΡΤ3
20:55
NBA Action 2023-24 Ε3326
Μπάσκετ - Η εκπομπή προβάλλει τις καλύτερες στιγμές και τα νέα του ΝΒΑ, καθώς και συνόψεις των αγώνων με τα σχετικά στατιστικά που τους συνοδεύουν
COSMOTE SPORT 4 HD
21:00
Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
Ποδόσφαιρο - Roshn Saudi League 2023-24
COSMOTE SPORT 8 HD
21:00
Φλένσμπουργκ - Μαγδεμβούργο
Χάντμπολ - LIQUI MOLY Bundesliga 2023-24
COSMOTE SPORT 9 HD
21:30
Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
Μπάσκετ - Turkish Airlines EuroLeague
Novasports Prime
21:30
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
Ποδόσφαιρο - Bundesliga
Novasports 3HD
21:30
Παλέρμο - Πάρμα
Ποδόσφαιρο - Serie B
Novasports 4HD
21:30
Τενερίφη - Λεγανές
Ποδόσφαιρο - LaLiga Hypermotion
Novasports Start
21:45
Κάλιαρι - Γιουβέντους
Ποδόσφαιρο - Serie A 2023-24
COSMOTE SPORT 7 HD
22:00
Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
Ποδόσφαιρο - LaLiga EA Sports
Novasports 1HD
22:00
Νις - Λοριάν
Ποδόσφαιρο - Ligue 1
Novasports 2HD
22:15
Ρίο Άβε - Αρούκα
Ποδόσφαιρο - Liga Portugal Betclic 2023-24
COSMOTE SPORT 2 HD
02:00
Μαϊάμι Χιτ - Σικάγο Μπουλς
Μπάσκετ - SoFi NBA Play-In Tournament
COSMOTE SPORT 4 HD
04:30
Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Σακραμέντο Κινγκς
Μπάσκετ - SoFi NBA Play-In Tournament
COSMOTE SPORT 5 HD