Φίλτρα οδηγού TV

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Αθλητικές μεταδόσεις

Super League

15.00 Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

17.15 Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)

19.30 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)

Premier League

16.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον (COSMOTE SPORT2HD)

16.00 Γουλβς-Άστον Βίλα (COSMOTE SPORT7HD)

18.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

LaLiga

13.00 Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ (COSMOTE SPORT2HD)

15.00 Μπιλμπάο-Λεβάντε (COSMOTE SPORT9HD)

17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ (COSMOTE SPORT5HD)

19.30 Χετάφε-Οσασούνα (COSMOTE SPORT2HD)

22.00 Μπέτις-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)

SerieA

13.30 Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports2HD)

16.00 Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports4HD)

16.00 Λάτσιο-Λέτσε (Novasports5HD)

16.00 Ουντινέζε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)

19.00 Πάρμα-Ρόμα (Novasports4HD)

21.45 Γιουβέντους-Μίλαν (Novasports2HD)

Bundesliga

14.30 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)

19.00 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (COSMOTE SPORT3HD)

Ligue1

18.05 Μονπελιέ-Τουλούζ (Novasports3HD)

22.00 Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD)

Eredivisie

13.15 Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports3HD)

15.30 Βίλεμ-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

Liga NOS

20.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπελενένσες (COSMOTE SPORT9HD)

23.00 Μποαβίστα-Πόρτο (COSMOTE SPORT3HD)

Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13.30 Ομπραντόιρο-Μπασκόνια (COSMOTE SPORT4HD)

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14.15 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας (COSMOTE SPORT5HD)

16.30 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές (COSMOTE SPORT4HD)

ΝΒΑ

22.30 Μινεσότα Τίμπεργουλβς-Ντένβερ Νάγκετς (COSMOTE SPORT4HD)

01.00 Ορλάντο Μάτζικ-Ιντιάνα Πέισερς (COSMOTE SPORT8HD)

Τουρνουά Τένις Fed Cup Finals (Αγώνες Μονού)

07.00, 09.00 Αυστραλία-Γαλλία (COSMOTE SPORT7HD)

Τουρνουά Τένις Nitto ATP Finals

15.40, 21.40 Pregame (COSMOTE SPORT6HD)

16.00, 22.00 Φάση Ομίλων (COSMOTE SPORT6HD)

--

14.00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)

14.30 Bundesliga 2: Νυρεμβέργη-Αρμίνια Μπίλεφελντ (COSMOTE SPORT8HD)

17.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν (COSMOTE SPORT8HD)

18.00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λοκομοτίβ Κουμπάν (COSMOTE SPORT9HD)

20.00 Champions League Χάντμπολ: Κίελο-Πόρτο (COSMOTE SPORT8HD)

21.30 NASCAR Cup Series: ISM Raceway (COSMOTE SPORT7HD)