Οδηγός Σινεμά

Φίλτρα οδηγού Σινεμά

!

Κινηματογράφοι
ΠΕΙΡΑΙΑΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΑ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ & ΠΕΡΙΧΩΡΑ

Δημ. Κιν. Όνειρο Ρέντη
Μπαλτατζή & Χρ. Σμύρνης 84 (έναντι Factory), Αγ. Ιωάννης Ρέντη

2104830330
DOLBY ST.

Δευτ., Τρ. € 5,00, Τετ. € 6,00 (2 άτομα), Πέμ.-Κυρ. € 6,00. Φοιτ., παιδ., μαθητ., άνεργοι, συνταξ., € 5,00.

Αόρατη Κλωστή

Πέμ.-Τετ.: 20.30/ 22.30

Σέρλοκ Ζουμπόμπς

Σάβ., Κυρ.: 17.30 μεταγλ.

Πίτερ Ράμπιτ

Πέμ.-Τετ.: 19.00, Σάβ., Κυρ. & 16.00 μεταγλ.

Δημ. Κιν. Σινεάκ
Πλ. Δημαρχείου, Πειραιάς

2104225653
DOLBY

€ 7,50, Δευτ. € 5,00. Τρ., Τετ. € 6,00. Πέμ. τα δύο άτομα € 8,00, παιδ., ΑμεΑ € 5,00, φοιτ. & άνεργοι & πολύτεκνοι € 6,00.

Σκοτεινός Ποταμός

Πέμ.-Τετ.: 22.10

Το Νησί των Σκύλων

Πέμ.-Τετ.: 18.10/ 20.10

Ζέα Digital Cinema
Χ. Τρικούπη 39, Mαρίνα Ζέας

2104521388
DOLBY DIGITAL

Παρ.-Κυρ. € 7,50, Δευτ., Τρ. € 5,00, Τετ., Πέμ. 2 άτομα € 8,00, παιδ., φοιτ. € 5,00, άνεργοι, πολύτεκνοι & άνω των 65 € 6,00. Πώληση εισιτ. με πιστ. κάρτα

Πίτερ Ράμπιτ

Σάβ., Κυρ.: 16.20 μεταγλ.

Η Προσβολή

Πέμ.-Τρ.: 18.00/ 20.10, Τετ. 18.00/ 20.00

Thelma

Πέμ.-Τρ.: 22.20

Εκδικητές: Ο Πόλεμος της Αιωνιότητας

Τετ.: 22.10

Cine Παράδεισος 2+1 (Δημ. Κιν/φος)
Αγ. Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός

2104960955
DOLBY SR

Δευτ.-Πέμ. € 5,00, Παρ.-Κυρ. € 6,00, παιδικό € 5,00.

Δεν Ήσουν Ποτέ Εδώ

Αίθουσα 2 Πέμ.-Τετ.: 20.00/ 21.30

Λέο Ντα Βίντσι: Αποστολή Μόνα Λίζα

Αίθουσα 1 Σάβ., Κυρ.: 17.30/ 19.00 μεταγλ.

Το Κορίτσι στην Ομίχλη

Αίθουσα 1 Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 19.00/ 21.00, Σάβ., Κυρ. 21.00

Village Shopping And More
Πέτρου Ράλλη & Θηβών, Άγιος Ιωάννης Ρέντη

Τηλ. 14848 (χρέωση 0,49€/min (από σταθερό) και 0,98€/min (από κινητό).

€ 7,50, προβολές 3D : € 9,50. Dolby Atmos € 9,50

Φερδινάνδος

Αίθουσα 11 «€ΠΙΣΤΡΟΦΗ EUROBANK» Σάβ., Κυρ.: 15.50 μεταγλ.

Tad: Το Μυστικό του Βασιλιά Μίδα

Αίθουσα 17 Πέμ.-Τετ.: 17.10, Σάβ., Κυρ. & 15.10 μεταγλ.
Αίθουσα 16 Σάβ., Κυρ.: 15.50 μεταγλ.

Κόκκινο Σπουργίτι

Αίθουσα 16 Πέμ.-Τετ.: 19.50

Tomb Raider: Lara Croft

Αίθουσα 17 Πέμ.-Τετ.: 19.10/ 21.40, Σάβ., Τετ. & 00.10
Αίθουσα 19 Πέμ.-Τρ.: 18.00/ 20.40/ 23.10, Σάβ., Κυρ. & 15.30, Τετ. 17.00/ 19.30
Αίθουσα 2 VKids Πέμ.-Τρ.: 22.50

Σέρλοκ Ζουμπόμπς

Αίθουσα 8 Πέμ.-Τετ.: 17.30, Σάβ., Κυρ. & 15.30 μεταγλ.
Αίθουσα 1 VKids Πέμ.-Τετ.: 18.20 μεταγλ.
Αίθουσα 18 Σάβ., Κυρ.: 16.30 μεταγλ.

Πίτερ Ράμπιτ

Αίθουσα 13 Πέμ.-Τετ.: 17.00, Σάβ., Κυρ. & 15.00 μεταγλ.
Αίθουσα 2 VKids Πέμ.-Τετ.: 17.50/ 20.20, Σάβ., Κυρ. & 15.20 μεταγλ.
Αίθουσα 10 Cosmote Πέμ.-Τετ.: 18.20, Σάβ., Κυρ. & 16.10 μεταγλ.
Αίθουσα 3 Πέμ.-Τετ.: 19.10 μεταγλ.

Ready Player One

Αίθουσα 12 Πέμ., Παρ. & Κυρ.-Τετ. 19.20/ 22.20, Σάβ. 21.30
Αίθουσα 18 Πέμ., Παρ. & Κυρ.-Τρ. 18.30/ 21.30, Σάβ. 19.20/ 22.20, Τετ. 18.30/ 21.20
Αίθουσα 1 VKids Πέμ.-Τρ.: 23.00

Λέο Ντα Βίντσι: Αποστολή Μόνα Λίζα

Αίθουσα 12 Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 17.20, Σάβ. 15.00/ 17.00, Κυρ. 15.20/ 17.20 μεταγλ.
Αίθουσα 16 Πέμ.-Τετ.: 17.50 μεταγλ.
Αίθουσα 1 VKids Πέμ.-Τετ.: 20.40, Σάβ., Κυρ. & 16.00 μεταγλ.

Το Κορίτσι στην Ομίχλη

Αίθουσα 16 Πέμ.-Τρ.: 22.40

Game Night

Αίθουσα 9 Πέμ.-Τετ.: 17.30/ 19.40/ 21.50, Πέμ.-Τρ. & 00.00
Αίθουσα 14 Πέμ.-Τετ.: 19.00/ 21.10/ 23.20, Σάβ., Κυρ. & 16.50
Αίθουσα 15 Πέμ.-Τρ.: 18.10/ 20.30/ 22.40, Σάβ., Κυρ. & 16.00, Τετ. 17.40/ 19.50
Αίθουσα 16 Τετ.: 22.40

Ένα Ήσυχο Μέρος

Αίθουσα 7 Πέμ.-Τετ.: 18.50/ 20.50, Πέμ.-Τρ. & 22.50
Αίθουσα 8 Πέμ.-Τρ.: 19.30/ 21.30/ 23.30, Τετ. 20.10
Αίθουσα 20 Πέμ.-Τρ.: 20.10/ 22.10/ 00.10, Τετ. 19.30/ 21.30/ 23.30
Αίθουσα 19 Τετ.: 22.20

Γκαστόν, ο Γκαφατζής

Αίθουσα 3 Πέμ.-Τετ.: 17.10, Σάβ., Κυρ. & 15.10 μεταγλ.

Rampage: Το Απόλυτο Χάος

Αίθουσα 4 Cosmote Πέμ.-Τετ.: 17.20/ 19.40, Πέμ.-Τρ. & 22.00/ 00.20
Αίθουσα 6 Πέμ.-Τετ.: 18.10/ 20.30/ 23.00, Σάβ., Κυρ. & 15.40
Αίθουσα 13 Πέμ.-Τετ.: 19.00/ 21.20, Πέμ.-Τρ. & 23.40
Αίθουσα 18 Τετ.: 00.20

Ο Ήλιος του Μεσονυχτίου

Αίθουσα 5 Πέμ.-Τετ.: 18.50, Σάβ., Κυρ. & 16.50

Συνωμοσία

Αίθουσα 5 Πέμ.-Τετ.: 21.00, Πέμ.-Τρ. & 23.10

Ιστορίες Φαντασμάτων

Αίθουσα 10 Cosmote Πέμ.-Τετ.: 20.20, Πέμ.-Τρ. & 22.30
Αίθουσα 3 Τετ.: 23.30

Amityville: Το Ξύπνημα

Αίθουσα 11 «€ΠΙΣΤΡΟΦΗ EUROBANK» Πέμ.-Τετ.: 18.00/ 20.00/ 22.00/ 00.00
Αίθουσα 3 Πέμ.-Τετ.: 21.10, Πέμ.-Τρ. & 23.20

Εκδικητές: Ο Πόλεμος της Αιωνιότητας

Αίθουσα 9 Τετ.: 00.00
Αίθουσα 15 Τετ.: 22.00
Αίθουσα 4 Cosmote Τετ.: 22.10 (Dolby Atmos)
Αίθουσα 8 Τετ.: 22.30
Αίθουσα 10 Cosmote Τετ.: 22.40
Αίθουσα 2 VKids Τετ.: 22.45
Αίθουσα 1 VKids Τετ.: 22.50
Αίθουσα 7 Τετ.: 23.00 (3D)
Αίθουσα 5 Τετ.: 23.10
Αίθουσα 13 Τετ.: 23.40